Medarbetare i Uppsala

Wiwie Dunhall

Wiwie Dunhall

VD, Leg. Naprapat

Examen i ortopedisk medicin
wiwie@totalhalsan.se

David Valberg

David Valberg

Ekonomiansvarig

david@totalhalsan.se

Inger Carlsson

Inger Carlsson

Leg. Företagsköterska

inger@totalhalsan.se

Helene Wagner

Helene Wagner

Leg. Läkare

Specialist i ortopedi

Conny Larsson

Conny Larsson

Leg. Företagsläkare

Specialist i allmänmedicin

Anne Lagerström

Anne Lagerström

Leg. Läkare

Specialist i allmänmedicin
Specialist i kirurgi, handkirurgi

Susanne Schöning

Susanne Schöning

Kognitiv beteendeterapeut

 

Elisabeth Blomqvist

Elisabeth Blomqvist

Leg. Naprapat

elisabeth@totalhalsan.se

John Svärd

John Svärd

Leg. Naprapat

john@totalhalsan.se

Catarina Carlsson

Catarina Carlsson

Naprapat

catarina@totalhalsan.se

Medarbetare i Hallstavik

Inger Carlsson

Inger Carlsson

Leg. Företagsköterska

inger@totalhalsan.se

Conny Larsson

Conny Larsson

Leg. Företagsläkare

Specialist i allmänmedicin

Liselotte Österman

Liselotte Österman

Leg. Sjukgymnast

Examen i ortopedisk medicin
liselotte@totalhalsan.se